Baykan servisi

Baykan kombi bakımı

Baykan kombi bakımı

Arabalarımızdan tutunda evimizdeki her türlü beyaz eşya hatta biz insanoğlu da dahil yıllar geçtikçe yaşlanıyor, yavaşlıyor hayati organlarımız teklemeye başlıyor. Nasıl kendimize düzenli bakmak zorundaysak, diğer eşyalarımızı uzun süre kullanabilmek için sürekli temiz ve bakımlı tutmak zorundaysak baykan kombilerimizi de senede bir kere kontrol ettirmemiz şarttır.

Baykan kombilerinize yılda bir kere yapılacak bir bakım size hem elektrik, hem su hemde doğalgaz tasarrufu olarak geri dönecektir. Senelik periyodik genel bakım ücretleri belki cebinize astronomik gibi görünse de ödediğiniz su ve doğal gaz faturasını dikkate aldığımızda kıyaslanamayacak kadar ucuzdur.

baykan-kombi-servisi

Baykan kombi bakımında evlerinize gelen teknisyenlerimiz ilk olarak cihazı çalıştırarak problem olup olmadığı ve doğru yanmanın gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol ederler. Hem sıcak su bölümünde hemde kalorifer konumunda cihazı çalıştırırlar. Eğer gerekli görürlerse değişmesi gerek yıpranmış yedek parçaları size söylerler.

Genleşme tankının havası kontrol edilerek eksikse tamamlayıp, yanma haznesi ve fan motoru bölgesini ilaçlı temizlik yaparak pırıl pırıl ederler. Kalorifer dönüş filitresi sökülerek temizlenir, gerekli yedek parçalar değişir ve sizlere çalışır vaziyette teslim edilir.

İşlerini bitiren teknisyenlerimiz size yapılan işi hakkında ve ücret tutarını gösteren servis raporu düzenler. Servis raporunuzu almadan kesinlikle hiç bir ücret ödemesi yapmayınız.

Servis Çağır