Baykan servisi

Baykan kombi petek temizliği

Baykan kombi petek temizliği

Kombi ve kazan brülör gibi ısıtma sistemlerine kullanırken odalarımızda veya işyerlerimizde ısınan suyun dolaşımını sağlayan peteklerimizde mevcuttur. Hayatımızda kombiler kadar önemli ve şart olan petekler son derece önemli ve aktif olarak kullanımı olan cihazlardır.  petek-temizligi

Bu petek sistemi sayesinde hayatımızda büyük kolaylıkla sağlanmış ve önemli ölçüde bir kullanımı alanına etkisi olmuştur. Su İhtiyacımız için kullandığımız ve neredeyse her mekânda kullanımının gerektiği radyatör ve petek sistemleri bu konuda olan ihtiyaçlarımızı gidermektedir.

Evlerimizde, büyük kullanım alanlarında hotellerde, kalabalık sosyal tesislerde, aktif spor komplekslerinde, motellerde ve hamam gibi çeşitli onlarca mekânda ısınma için radyatör ve petek sistemi aktif olarak kullanılmaktadır. Bu cihazlardan kesintisiz bir işlev görmesini istiyorsanız sizde gerekli olan bakımı düzenli olarak yaptırmalısınız.

Petek ve radyatör temizliğinizi en az üç senede bir muhakkak yaptırmalısınız. İçeride zamanla oluşan tortular ve kireçlenme çamurlaşmaya sebeb olur. Çamurlaşan su dolaşımda ağırlaşmaya, sisteme su pompalayan cihazları aşırı yormaya başlar. Gün gelir sistem dönemez hale gelir. Bu gibi bir durum hem aşırı su hemde büyük yakıt kaybına yol açacağı gibi ısınma sorunuzda en üst seviyeye çıkar.

Servis Çağır